FAQ

INFORMACJE O PRODUKTACH

Kamień możesz wybrać biorąc pod uwagę właściwości danego minerału wg medycyny naturalnej, znak zodiaku lub typ cery, do którego dany minerał jest przypisany. My zalecamy jednak, aby wybrać ten kamień, który najbardziej podoba się Tobie wizualnie. Wszystkie właściwości kamieni opisane są w kategorii SKLEP oraz na stronie danego produktu.

Wszystkie produkty marki CRYSTALLOVE wykonane są wyłącznie z kamieni w 100% naturalnych, bez barwników i sztucznych dodatków.

Kamienie pochodzą z różnych części świata w zależności od ich występowania, np. ametyst pochodzi z Brazylii, jadeit z Chin a bursztyn z Polski oraz rejonów Morza Bałtyckiego. Ostateczny produkt powstaje w Polsce, w naszej siedzibie w Gdyni.

Masz możliwość zapakowania produktu na prezent. Aby to zrobić, napisz do nas podczas składania zamówienia informację „pakowanie na prezent”.

ZAMAWIANIE PRODUKTÓW

Po każdej zmianie statusu zamówienia otrzymasz powiadomienie na adres e-mail podany podczas składania zamówienia. Czas realizacji każdego zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Należy również doliczyć czas potrzebny na dostarczenie zamówienia. Na bieżąco będziemy wysyłać do Ciebie powiadomienia ze statusem Twojego zamówienia, a kiedy paczka będzie już w drodze – numer przesyłki.

W celu anulowania zamówienia prosimy abyś jak najszybciej skontaktował się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Wszystko zależy od tego na jakim etapie jest Twoje zamówienie. Wszelkich zmian w zamówieniu możemy dokonać tylko do pewnego momentu. W takich przypadkach skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Numer kodu rabatowego należy wprowadzić w polu „kod rabatowy” na pierwszym etapie składania zamówienia „koszyk. Pamiętaj, że promocje i rabaty nie łączą się ze sobą. Są aktywne przy zakupie produktów w cenach regularnych oraz zakupie artykułów, które nie podlegają rabatom ani promocjom.

METODY PŁATNOŚCI & DOSTAWA

W CRYSTALLOVE oferujemy Tobie następujące formy płatności:

  1. PAY U (przelew, karta płatnicza, BLIK)
  2. PRZELEW TRADYCYJNY
  3. ZA POBRANIEM
  4. KARTA PŁATNICZA
  5. PayPo – kup teraz, zapłać za 30 dni

Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze i najszybsze sposoby dostawy: kurier InPost 24h, Paczkomaty 24/7 InPost, kurier InPost 24h pobranie oraz TNT kurier dla przesyłek zagranicznych. Przy zamówieniu powyżej 199PLN koszt dostawy na terenie Polski jest bezpłatny. Czas dostawy na terenie Polski to 1-2 dni robocze.

ZWROT LUB WYMIANA TOWARU

Najlepiej, jeśli odeślesz nam produkty w pudełku, w które zostały one zapakowane. Jeśli już go nie masz, możesz wykorzystać jakikolwiek karton, który nada się do transportu. Pamiętaj, że towar, który chcesz zwrócić, nie może być używany i musi znajdować się w oryginalnym firmowym opakowaniu. Do całości przesyłki należy dołączyć zarówno wszystkie dokumenty zamówienia, jak i akcesoria oraz ewentualne gratisy, które wysłano wraz z zakupionymi artykułami (prezentów i miniaturek nie musisz oddawać tylko wtedy, gdy zwracasz pojedyncze produkty, a nie całe zamówienie). Pamiętaj, aby starannie zapakować paczkę tak, aby nie uległa uszkodzeniu w trakcie przewozu.

Do zwracanego towaru koniecznie dołącz również formularz zwrotu (dostępny do pobrania TUTAJ). Będziemy również wdzięczni, gdy opatrzysz przesyłkę dopiskiem „ZWROT”.

Produkty prosimy przesyłać na adres:

GET GLOWING
ul. R.Felińskiego 1/U1
81-578 Gdynia

Wymiana w naszym sklepie polega na dokonaniu zwrotu oraz złożeniu nowego, niezależnego zamówienia. Proszę odeślij do nas produkt wraz z formularzem zwrotu. Pamiętaj, że towar, który chcesz wymienić, nie może być używany i musi znajdować się w oryginalnym firmowym opakowaniu. Do całości przesyłki należy dołączyć zarówno wszystkie dokumenty zamówienia, jak i akcesoria oraz ewentualne gratisy, które wysłano wraz z zakupionymi artykułami (prezentów i miniaturek nie musisz oddawać tylko wtedy, gdy wymieniasz pojedyncze produkty, a nie całe zamówienie). Środki za zamówienie zwrócimy przelewem w ciągu 14 dni. Nowe zamówienie natomiast można złożyć niezależnie w każdej chwili, nie czekając na zrealizowanie zwrotu.

Zwrotu należy dokonać w terminie 14 dni licząc od daty odebrania przesyłki. Aby zachować termin, wystarczy odesłać artykuły w ciągu 14 dni, ponieważ bierzemy pod uwagę datę nadania przez Ciebie przesyłki.

Aby dowiedzieć się czy paczka dotarła, sprawdź numer nadania u przewoźnika u którego nadałeś paczkę

Zwrotu środków dokonujemy w ciągu 14 dni na numer konta, z którego dokonano wpłaty do zamówienia. Jeżeli zamówienie zostało opłacone przez PayU zwrot nastąpi automatycznie. Jeżeli zamówienie zostało opłacone tradycyjnym przelewem bankowym lub przy odbiorze, dokonamy zwrotu należności na nr rachunku bankowego podany w formularzu zwrotu.

REKLAMACJA

W naszym sklepie reklamacji możesz dokonać w dowolny i najbardziej wygodny dla Ciebie sposób – drogą elektroniczną lub w formie pisemnej. Do tego celu wykorzystaj formularz reklamacyjny dostępny do pobrania TUTAJ.

Reklamacja drogą elektroniczną: należy wysłać do nas e-mail na adres sklep@crystallove.pl z załączonym formularzem reklamacyjnym, a następnie dosłać nam paczkę z dopiskiem „REKLAMACJA”,

Reklamacja drogą pisemną: należy wysłać do nas towar od razu wraz z dołączonym formularzem reklamacyjnym. Pamiętaj, żeby wybrać pewny sposób dostarczenia przesyłki oraz dobrze zabezpieczyć artykuły tak aby nie uszkodziły się w transporcie.

Towar prosimy przesyłać na adres:

GET GLOWING
ul. R.Felińskiego 1/U1
81-578 Gdynia

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 575-136-119

Reklamację można złożyć w terminie dwóch lat od daty zakupu. Zgłoszenia należy dokonać niezwłocznie po wystąpieniu wady.

Aby dowiedzieć się czy paczka dotarła, sprawdź numer nadania i skontaktuj się z przewoźnikiem, u którego nadałeś paczkę lun na szybkiezwroty.pl

Nasz sklep ma 14 dni roboczych na rozpatrzenie Twojej reklamacji. Jako Klient masz prawo: złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zażądać wymiany na towar pozbawiony wad, zażądać nieodpłatnej naprawy produktu. Rozpatrzymy Twoją reklamację w rozsądnym czasie i bez nadmiernych niedogodności.

KONTAKT

a.) Drogą mailową na adres sklep@crystallove.pl
b.) Telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerem telefonu: +48 575-136-119