LUKSUSOWA PIELĘGNACJA

Nowa, limitowana kolekcja GOLDEN COLLECTION pełna jest złota i blasku – stworzona z myślą na nadchodzący okres świąteczno – noworoczny. Wyrafinowana, lśniąca, zwracająca na siebie uwagę. Otulona w przepiękne limitowane opakowania, stworzone wyłącznie na potrzeby kolekcji. Opakowania, które stały się już wizytówką marki CRYSTALLOVE. Elegancki motyw nadruku symbolizuje logo marki ale w zupełnie nowym, wyrafinowanym wydaniu.

GOLDEN COLLECTION

Niezwykle zmysłowe zestawy, sprawdzą się jako doskonały prezent dla wielbicieli domowej pielęgnacji. Moc minerałów ukryta w przepięknych opakowaniach komponuje się z właściwościami kosmetyków znajdujących się w zestawach. Całość kolekcji dopełniają przepiękne dodatki: opaski i gumki z jedwabiu w kolorach złota i karmelu, ozdobione kryształkami, masażery pod oczy wzbogacone szlifem fasetowanym oraz wyjątkowe świece sojowe nasycone energią kamienia bogactwa i sukcesu – cytrynu.

Każdy produkt z kolekcji GOLDEN COLLECTION możesz zapakować w przepiękną torebką prezentową stworzoną specjalnie na potrzeby tej zmysłowej kolekcji. Torebka dostępna jest w naszym sklepie on-line.